Service Category: anasayfa

Evlerde, fabrika ve işletmelerde yakıt tasarrufu sağlayarak, yakıt giderlerinin azalmasını sağlar.

Deniz Araçları

ALICE P.E.T TANITIM Ürün hakkında daha detaylı bilgi için … ALICEPETTANITIM.pdf 1.15MB Neden Alice P.E.T %100 müşteri memnuniyeti Yüksesk Kaliteli Malzeme Ce SERTIFIKALI DENİZ ARAÇLARI Emisyonların azalmasında, motor parçalarının ömrünün uzaması ve gücünün artmasında son derece yenilikçi bir cihazdır.
Read More

Otomobil

ALICE P.E.T TANITIM Ürün hakkında daha detaylı bilgi için … ALICEPETTANITIM.pdf 1.15MB Neden Alice P.E.T %100 müşteri memnuniyeti Yüksesk Kaliteli Malzeme Ce SERTIFIKALI OTOMOBİL Kullanılan araçta çekiş gücünü arttırır, düşük devirdeki araç yüksek devirlerde seyreder, yakıt tasarrufu sağlar.
Read More

İşletme ve Daire

ALICE P.E.T TANITIM Ürün hakkında daha detaylı bilgi için … ALICEPETTANITIM.pdf 1.15MB Neden Alice P.E.T %100 müşteri memnuniyeti Yüksesk Kaliteli Malzeme Ce SERTIFIKALI İŞLETME VE EVLER Endüstriyel yakıt tasarruf cihazı, fabrika ve işletmelerde yakıt tasarrufu sağlayarak yakıt giderinin azalmasını sağlar. Doğalgazda %15-%20 arası  tasarruf sağlayan aynı anda ısı verimini arttıran kombiye monte edilen cihaz.
Read More
error: Content is protected !!